Loading color scheme

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości - Środa 20 października 2021

Akademia Rozwoju Przedsiębiorczości

 

3 wykłady online z pracodawcami z obszaru IT, produkcji, motoryzacji i elektromobilności. Poznajcie profil, strukturę oraz rozwiązania stosowane w firmach.

 

 WYKŁAD 1      godz. 13:45 -14:30       Tensoft       

Tester – sposób na wejście w świat IT

   

WYKŁAD 2      godz. 14.40 -15.25       LG Energy Solution

LG Energy Solution w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem - producent baterii litowo-jonowych do samochodów elektrycznych - firma i procesy produkcyjne. Miejsce pracy dla studentów i absolwentów WEAiI

 

WYKŁAD 3      godz. 15.30 -16.15       SNP Poland Sp. z o.o.

RPA, czyli jak pozbyć się żmudnych, powtarzalnych zadań

 

Zainteresowane uczestnictwem grupy prosimy o zgłoszenie ze wskazaniem wybranego wykładu i liczebności grupy na adres: abk@po.edu.pl Limit miejsc na poszczególnych wykładach jest ograniczony.

Gra miejska - wtorek 19 października 2021

Gra miejska

Będziecie mogli trochę poszaleć po mieście, zamieniając się w detektywów i odnajdując kolejne punkty kontrolne ;) Czekają na Was zadania związane m.in. z opolskim rynkiem pracy czy Politechniką Opolską. Ważne, żeby działać drużynowo. Reszta pójdzie z górki.

 

Będziecie mogli korzystać ze wszystkich dostępnych źródeł wiedzy, a sposób przygotowania i realizacji zadań zależy tylko i wyłącznie od Was, Waszej pomysłowości i kreatywności! :)

Kto może wziąć udział?

Wszyscy studenci Politechniki Opolskiej oraz pełnoletni uczniowie szkół średnich.

 

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział?

Zbierzcie się w 3-osobową drużynę, wybierzcie Lidera swojej grupy, zarejestrujcie się poprzez formularz zgłoszeniowy i cierpliwie poczekajcie na dalsze instrukcje.

 

Więcej informacji: https://abk.po.opole.pl/page.php?mod=viewpage;455